preloader

Hakkımızda

2022 yılında Başkan Ümit Baltacı ve altı kurucu üye tarafından kurulan Alkeba olimpik spor kulübü her seviyeden dalıcıya hitap eden geniş bir eğitim sunmaktadır.
Alkeba olimpik spor kulübü sadece bir dalış kulübü değil, aynı zamanda sosyal sorumluluk projelerine de katılarak topluma ve çevreye katkıda bulunma amacını taşımaktadır.
Aynı zamanda genç sporcuları da destekleyerek denizle tanışmalarına ve serbest dalışın heyecanını keşfetmelerine yardımcı oluyoruz.

Misyonumuz

Kulüp olarak misyonumuz, ülkemizde Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu bünyesinde yer alan serbest dalış, donanımlı dalış, paletli yüzme ve sualtı hokeyi branşlarının tanınırlığını arttırmak ve bu branşlarda ulusal ve uluslararası düzeyde yarışmalara katılmak üzere lisanslı sporcular yetiştirmektir

Vizyonumuz

ALKEBA Olimpik Spor Kulübü olarak vizyonumuz, sualtı sporlarını tanıtarak bilinçli dalgıçlar yetiştirmek ve bu kapsamda eğitimler vererek ulusal ve uluslararası arenada başarılı sporcular çıkararak ülkemizin sualtı sporları branşlarında üst düzeye taşımaktır.

Our benefits

further into an
amazing world

Morbi pharetr se id lectus iaculis, nec commodo mauris interdum.
Quisque ipsum neque, ullamcorper in diam nec.

  • All the lorem ipsum generators on the Internet
  • When an unknown printer took a galley
  • Various versions have evolved years

Under every rock, around every
reef, a new discovery awaits

Fun facts
3070

trained
Swimmers

8620

satisfied
customers

7700

Professional
trainers

3610

trained
diver

Testimonials

What they say

© 2023 Alkeba Olimpik Spor Kulübü

(c) 2021 SCUBO - All rights reserved.

.

Bu kapanacak 20 saniye